Współpraca

Pracuję nie tylko dla indywidualnych klientów. Z chęcią podejmę stałą współpracę z dużą lub małą firmą bez względu na branżę. Zachęcam do kontaktu wszystkich tych, dla których liczy się jakość otrzymanego projektu oraz nienaganna współpraca.

Jestem grafikiem z doświadczeniem, który może pochwalić się umiejętnością obsługi najbardziej znanych i cenionych w środowisku programów komputerowych. Dzięki temu moi klienci mogą być pewni, że otrzymają zlecenie zrealizowane na najwyższym poziomie. Zawsze dbam o to, aby każdy mój klient był współpracą usatysfakcjonowany w stu procentach.

wspolpracaPracuję zawsze etapami. Pierwszym jest dokładna rozmowa z klientem, która pozwala mi na poznanie potrzeb i oczekiwań mojego klienta. Dzięki temu wiem, w którą stronę iść, przygotowując projekt. Po uzyskaniu od klienta najważniejszych informacji dotyczących projektu przygotowuję jego wstępną wersję. Przedstawiam ją klientowi, który podejmuje decyzję, czy konieczne jest wprowadzenie poprawek. Jeśli takowe się pojawiają, robię oczywiście w ramach podpisanej umowy, nie pobierając od klienta żadnych dodatkowych opłat. Następnie opracowuję ostateczną wersję projektu, która ponownie jest przedstawiana klientowi. Jeśli projekt zostaje zaakceptowany, dopracowuję go i oddaję klientowi. Wszystko odbywa się naprawdę szybko i bardzo sprawnie, co sprawia, że każdy, kto zdecydował się na skorzystanie z moich usług jest naprawdę bardzo zadowolony.

Bez względu na to czy pracuję dla osoby prywatnej, czy dla firmy stawiam na jakość świadczonych usług. Pracuję zawsze tak samo niezależnie od wielkości zamówienia i jego specyfiki. Dzięki temu moi klienci mogą być pewni, że otrzymają projekt na najwyższym poziomie, który zadowoli nawet te osoby z naprawdę wygórowanymi wymaganiami. Zawsze też podpisuję ze swoim klientem stosowną umowę. Wiem, jak ważny jest to dokument i zdaję sobie sprawę z tego, że pod żadnym pozorem nie wolno go lekceważyć. Umowa daje poczucie komfortu klientowi.

Zachęcam do współpracy wszystkich zainteresowanych, dla których liczy się najwyższa jakość usług.