O mnie

Wprawdzie posiadam firmę, ale pracuję z domu. Dzięki temu nie ogranicza mnie czas. Zasiadam do pracy zawsze wtedy, kiedy pojawia się taka potrzeba. Sprawia to, że zlecenia docierają do moich klientów w naprawdę bardzo krótkim czasie. Nie muszą więc długo oczekiwań na swoje zlecenia.

krowaJestem freenalcerem. Pracuję zawsze dla tych, którzy są zainteresowani moją pracą. Nie dzielę klientów na lepszych i gorszych. Wykonuję rozmaite grafiki, zajmuję się również projektowaniem stron internetowych. Moja szeroka oferta sprawia, że każdy klient z całą pewnością znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie. Wykonuję zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grupowych. Stawiam na długofalową współpracę. Z tego powodu zawsze dbam o jakość dostarczanych projektów. Wiem, że wróci do mnie tylko ten klient, który naprawdę będzie z moich usług zadowolony.

Posiadam naprawdę długie doświadczenie, które poparte jest bogatym portfolio. Jestem w stanie je dokładnie przedstawić wszystkim zainteresowanym klientom. Wykonywałem projekty na zlecenie zarówno małych, jak i naprawdę dużych firm działających w różnych branżach. Dzięki temu mogę pochwalić się doskonałym warsztatem, który budowany był nie tylko na wiedzy książkowej, ale przede wszystkim na doświadczeniu. Pozwala mi to tworzyć świetne projekty, które sprawiają, że dzisiaj nie mogę narzekać na brak klientów.

Moja praca jest dla mnie prawdziwą pasją. Tak też traktuję każde – nawet naprawdę niewielkie  – zlecenie. Nie ma dla mnie zleceń lepszych i gorszych. Jestem profesjonalistą w każdym calu. Do każdej pracy podchodzę poważnie, doprowadzając projekt zawsze do końca. Jeśli trzeba, nie boję się wprowadzania poprawek i nie unikam tego. Wiem, że w wielu sytuacjach jest to naprawdę nieuniknione.

Jeśli szukasz kogoś, kto przygotuje Ci grafikę, a jednocześnie zależy Ci na wysokiej jakości pracy i szybkim terminie realizacji, wybierz mnie. Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.